Par mums

„Votum” (no latīņu val.) - vēlme, griba, viedoklis vai lēmums, kas pausts vai pieņemts ar balsu vairākumu.

Mēs nodarbojamies ar daudzdzīvokļu māju pārvaldīšanu un apsaimniekošanu. Tas ir, katru dienu izpildām to darbu klāstu, kas ikdienā māju iedzīvotājiem paliek nemanāms, jo sakopta kāpņu telpa, strādājošs lifts un pietiekama apkure ir uzskatāma par normu. Normai uzmanību ikdienā mēs nepievēršam- tas pieradums dzīvot ar komfortu.

Katru dienu VOTUM+ rūpējas par kārtību 50 daudzdzīvokļu namos Rīgā un Jūrmalā. Šo darbu mums ir uzticējuši dzīvokļu iedzīvotāji specprojektos, sērijveida un jauno, ekskluzīvo projektu mājās. Zināšanas par šāda tipa ēku konstrukciju īpatnībām ir mūsu specializācija.

Iedzīvotāji no VOTUM+ gaida ne vien tūlītēju problēmu novēršanu, bet gan to nepieļaušanu, jo nekas nedrīkst pārtraukt mājas ierasto dzīves ritmu, visu sistēmu funkcionēšanu un komunālo pakalpojumu sniegšanu. Katrs cilvēks sava dzīvokļa problēmjautājumu uzskata par pašu svarīgāko un neatliekamāko. Tieši tāpēc katram jautājumam, kas ir radies, mēs pieejam individuāli, risinot to ātri un kvalitatīvi.

Pareiza finanšu līdzekļu plūsmas plānošana un mūsu ilggadīgā pieredze, ļauj katrai mājai ‘dzīvot’ savu finansiālo iespēju robežās un katru gadu veikt labiekārtošanas pasākumus, kā arī remontdarbus, kas paaugstina dzīves komfortu un nekustamā īpašuma vērtību.

Mēs katru dienu atrodam, apgūstam un pielietojam jaunas tehnoloģijas, īpašu uzmanību veltot enerģiju taupošiem materiāliem un sistēmām. Cieši sadarbojamies ar vadošajiem pakalpojumu sniedzējiem.